Zakázkový web - tvorba webových stránek

Stránky nejen tvoříme...

Kromě samotného vytvoření webových stránek zajistíme i související služy jako je hosting, optimalizace textů pro vyhledávače nebo realizace online reklamních kampaní.

Reference

Na této stránce naleznete stručný výběr z nejzajímavějších webových stránek, které jsme realizovali:

Photomate - dlouhodobý vývoj webových stránek FotoOnLine pro online objednávky fotografií, kalendářů a jiných dárků s vlastními fotografiemi zákazníků. Kromě webového portálu jsme dodali i offline aplikaci pro přípravu a provedení zakázek bez připojení k internetu a intranet se správou a automatizací zpracování zakázek.

FotoMorava - instalace systému FotoOnLine s provedenou integrací s dalšími zdroji foto zakázek (např. kiosky), integrace s ekonomickým systémem s databází Oracle, specifické tiskové řešení podle požadavků zákazníka. (www.fotomorava.cz - stránky založené na Chytrém webu a www.mojefoto-online.cz  - online sběrna fotografií pro tisk fotek, kalendářů a dárkových předmětů)

PrestigePhoto - eshop pro objednávky dárkových předmětů potištěných uživatelskou nebo profesionální fotografií, alba pro nabízení profesionálních fotografií, online objednávka fotoknihy a intergrace těchto veřejných částí s vnitřním informačním systémem firmy.

Redbox - spolupráce s firmou MA Media na tvorbě webového portálu a vyhledávače firmy Contactel. Dnes již bohužel neaktivní.

Xpaq - webový portál s obsahem pro dospělé, řešení zajímavé realizací plateb pomocí premium SMS a IVR technologie. Dnes již bohužel neaktivní.

Chytrý web - naše vlastní řešení pro online tvorbu a pronájem webových stránek a e-shopu. Reference použití tohoto řešení naleznete přímo na stránkách Chytrého webu. Pomocí Chytrého webu byly vytvořeny i tyto stránky.

Zakázkové úpravy chytrého webu -pokud Chytrý web z velké části vyhovuje Vašim požadavkům na redakční systém nebo e-shop, ale potřebujete jen doplnit několik specifických funkcí, rádi je pro Vás vytvoříme. Příkladem mohou být kontaktní formuláře na FVE CB nebo v Netškole, implementace nestandardního designu DelPonte nebo Gema Statika či specifické fuknce a grafické úpravy webu úřadu městské části Ďáblice...