Zakázkový web - tvorba webových stránek

Stránky nejen tvoříme...

Kromě samotného vytvoření webových stránek zajistíme i související služy jako je hosting, optimalizace textů pro vyhledávače nebo realizace online reklamních kampaní.

Jak objednat

Uvažujete nebo si nejste jistí, zda potřebujete zakázkově vytvořené webové stránky, kontaktujte nás, pomůžeme Vám rozhodnout se pro správné řešení.

Předně je třeba si uvědomit, co od nového webu vlastně budeme požadovat. To může udělat zákazník buď samostatně nebo ve spolupráci s námi - je potřeba provést analýzu prakticky vyžadovaných funkcí budoucího webu a podle ní vytvořit zcela konkrétní zadání pro vývoj software.

Na základě vytvořeného zadání mohou vzniknout první prototypy budoucích stránek (tzv. "drátěný" model s popisem funkčnosti) a také konkrétní finanční a časová kalkulace projektu. Pak může proběhnout několik kol úprav zadání podle potřeby a po schválení zákazníkem je zahájen samotný vývoj webových stránek.

Stránky jsou vyvíjeny zvlášť jako funkční aplikace a zvlášť jako grafické dílo, takže zatímco vzniknou již funkční webové stránky, které se mohou testovat s dočasným designem, může nezávisle probíhat proces vylaďování finálního designu webu, který bude aplikován na konečný produkt.